Kontaktai +370 5 242 2224    info@mikroreklama.lt    |    
Produktai
Turite klausimų?
Turite klausimu

Gaukite naujienas!

Gaukite naujienas tieisiai į savo elektroninį paštą. Būkite pirmieji!

Reklama ant transporto

Kiek laiko užima automobilio apklijavimas? Daugumą automobilių įmanoma apklijuoti per 2 valandas, tačiau pilnas automobilio arba mikroautobuso apklijavimas, turinčio daug korpuso išlenkimų, gali trukti keletą dienų.

Kaip paruošiamas automobilis klijavimui? Lipnios plėvelės privalumas lyginant su dažymu yra tas, kad automobilį gali paruošti kiekvienas. Automobilio paviršius turi būti švarus ir nuriebalintas.

Kiek skiriasi kainos, jei yra senų lipdukų? Senų lipdukų nuėmimas gali padvigubinti ir net patrigubinti klijavimo kainą.

Ar automobilių lipdukai daro žalą mašinai? Saulės spinduliai skirtingai reaguoja su dažais ir su plėvele, bet tam, kad Jūs pamatytumėte skirtumą tarp dažytos ir apklijuotos automobilio vietos (tuo atveju, jei panorėsite nuimti senus lipdukus) turės praeiti bent 5 metai.

Ar lipdukai automobiliams lengvai nuimami? Priklauso nuo lipduko dydžio, naudojimo laiko bei pačios plėvelės. Bendra taisyklė: kuo ilgiau lipdukas tarnavo – tuo sunkiau jį bus nuimti. Taip pat labai dažnai nuimant lipduką lieka klijų ant korpuso, tam pašalinti reikės specialių priemonių.

Ar galima apklijuoti automobilį pačiam? Neturint patirties yra labai didelė tikimybė sugadinti visą lipduką. Ir jei lipdukas – ne LT ženklas, mes rekomenduotume vis dėlto kreiptis į profesionalus.

lipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliulipdukai_ant_automobiliumagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevelemagnetine_plevele